Kurumsal

Misyonumuz


Girişimci ve risk analizi yapabilen, sürekli geliştirilen kadromuzla ulusal piyasalarda kontrollü riskler alarak ilerlemek, çevreye duyarlı gayrimenkul ve inşaat projeleri gerçekleştirerek müşterilerimize çağdaş ve güvenilir çözümler sunmak ve bu doğrultuda sektörel farklılıkları yakalayarak toplumla paylaşmak kurumsal misyonumuzdur.

Kurumsal


Hakkımızda

Aşkın İnşaat Tic. Ltd. Şti. 1989 yılında inşaat sektöründe faaliyetine başlamış olup,

Toplu konut inşaatı
Çeşitli devlet daireleri inşaat taahhüt işleri
Özel sektöre yönelik çeşitli inşaat işleri
Kamu bankaları dekorasyon ve tadilat işleri
Mimari ve iç mimari proje tasarımı
Mobilya tasarım ve imalatı

gibi geniş bir yelpazede faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu çalışma alanlarına ek olarak 2000 yılında Lineadecor firması ile yollarını birleştiren AŞKIN İNŞAAT halen Lineadecor Konya bayiliği ile çeşitli beyaz eşya firmalarının bayiliklerini de sürdürmektedir. Kurumsal ve bireysel müştelerin memnuniyetini varoluş gayesi kabul eden AŞKIN İNŞAAT, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek hizmet kalitesinden ödün vermeden çağdaş ve alterntif çözümler sunmaktadır.

Vizyonumuz

Organizasyonel yapımızı ve teknolojik alt yapımızı sürekli geliştirerek, profesyonel ve ulusal standartlarda iş yapabilen ve bu doğrultuda nitelikli yapı, gayrimenkul, inşaat taahhüt projeleri üretebilen ve tüm üretilen projelerin teslim sonrası hizmetlerini, bakım ve onarımını yapabilen lider bir marka olmak kurumsal vizyonumuzdur.